Hakkımızda

Kirazgiyim.com

Kirazgiyim.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin önde gelen online moda ve alışveriş sitesidir.

Kirazgiyim.com tüm ülkeye satış yapmakta olan, ayda yüzbinlerce ziyaretçisi bulunan online alışveriş sitesidir.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce hanıma Kirazgiyim aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; günlük giyim, abiye, şal, eşarp, spor, mayo ve aksesuar ihtiyaçları için kirzgiyim.com u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.


Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile kirazgiyim.com, kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

Kirazgiyim.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

2014 ten bu yana güvenilir ve bir şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz

Kirazgiyim.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.

Ürünlerinizin Kirazgiyim.com’da yer alması için;

info@Kirazgiyim.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.