KOMİSYONLU SATIŞ 

 

Sosyal Medyada yüksek takipçili sayfalara sahipseniz oturduğunuz yerden bayimiz olabilir ve kendinize ciddi kazanç sağlayabilirsiniz.

Bay bayan herkese evden satış yaparak para kazanma fırsatı sunduğumuz bu iş modelinde kirazgiyim.com firmasının ürünleri ile kişisel sosyal medya hesaplarınızda size belirlenecek katagorilerdeki ürünleri satışa açabilir, bu kanaldan gerçekleştirdiğiniz satışlar üzerinden kendi paranızı kazanabilirsiniz. Bu iş modeli sayesinde her satıştan belirli oranda komisyonunuzu kazanıp, kendi işinize daha fazla yatırım yaparak çok daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Siteme dahil olduğunuzda kirazgiyim.com’un tüm ürünlerini satma hakkına sahip bir alt bayi yada komisyoner haline gelebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerde bir kar payı uygulanacaktır. Bu kar payı, sizin satışını yapmak üzere bizden satın aldığınız ürüne uygulanacak ve minimum kazancınız bu olacaktır.

 

NASIL ÜYE OLURUM ?

 

Öncelikle kirazgiyim.com sitesine üye olunuz.

Üyelik bilgilerini doldururken isim kısınıza ; Komisyon + .Adınız , soyad kısmına soy adınızı yazınız. Örnek olarak ismi İrem Kızılay olan satış ortağımız üyelik adına ; Komisyon irem , soyad kısmına kızılay yazmalıdır.

Üye olmanız ile beraber artık komisyonlu satış için hazırsınız.

 

NASIL SATIŞ YAPARIM?

 

Üyeliğiniz aktif ettikten sonra whatsapp komisyon grubumuza dahil olacaksınız.

0531 665 67 96 nolu hatta whatsapp üzerinde bilgi verdiğinizde size gerekli satış bilgileri verilecektir.Satış nasıl yapılır, alınan siparişler sisteme nasıl entegre edilir hakkında sizlere döküman gönderilecektir.KOMİSYONUM NEKADAR OLACAK NEZAMAN ÖDEME YAPILIR?


Komisyon başlangıcı %20 'dir. Kargo ve kapıda ödeme tutarları komisyona dahil değildir.

Ödemeler her ayın 10'unda teslim edilen kargolar üzerinden yapılır. İade , edilen yada teslim alınmayan kargoların ücretleri hesaplanmaz. Hesaplanan tutar ay sonuna kadar hesabınıza ödenir.Detaylı bilgi için : +90 530 300 62 98