Tesettür Pantolon Etek Modelleri

Tesettürlü bayanlar için alt giyim konusunda oldukça kolaylık sağlayan parçalardan biri de kuşkusuz pantolon etek tasarımlarıdır. Gerek görsel kalitesi gerekse rahatlığı açısından kullanıcısına destek olduğu için bugün alt giyim kategorisinde an fazla tercih edilen ürünlerden biridir diyebiliriz. Farklı formlarda tasarlanan Tesettür Pantolon Etek Modelleri her bir modeli ile şık bir duruş sergilenmesinde kullanıcısına en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Renk ve model konusunda bir hayli geniş bir seçimin sunulması da siz değerli alıcılar için artı bir avantajı içermektedir. Mesela bağcıklı etek pantolon modelinde, bel kısmında oluşturulan hareketlilik son derece hoş bir görseli oluşturmaktadır. Tercihe bağlı olarak kemer üste gelecek şekilde hafif bol bir bluz ile kombine edilebileceği gibi istenirse uygun formda bir gömlek ya da yine bir bluzu üstte çıkacak gelecek şekilde Pantolon Etek Kombini yaparak kullanabilirsiniz. Lacivert, siyah ve haki gibi renk tonlarına sahip olan modelde cep detayı da bulunmaktadır.

Yine bol bir kesime sahip, belde bağcık ve lastik detayı barındıran model, aynı zamanda ceplerin hemen altında başlayan pile detayıyla da dikkat çekmektedir. Bu model de diğer Tesettür Etekli Pantolon Modelleri konseptinde olduğu gibi modern bir çizgiyle tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Tek renk desensiz modellerin yanında birde çizgili ve kareli kumaşların kullanılarak oluşturulduğu çeşitler de yine son derece hoş görünen ve kullanıcısına şıklık katan özelliklere sahiptir. Kendinizi hangi modelin hangi renginde iyi hissedecekseniz karar vererek satın alabilir ve kolayca kombin etme fırsatı yakalayarak günlük şıklığınızı en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Hepimiz biliyoruz ki muhafazakar şıklıkta vücut hatlarının net şekilde belli olmaması için daha dökümlü ve farklı tasarımlara yer verilmelidir. İşte sizlere bunu sunabilecek potansiyele sahip site üzerinde birbirinden şık ve uygun formda tasarımlara yer verilmiş olup, her modeliyle göz kamaştıracak şıklığa erişmenize katkı sağlanmaktadır. Fiyat konusunu ele almak gerekir ise bu konuda da oldukça esnek rakamları görmenizin mümkün olacağını söyleyebiliriz.

Her bütçeye uygun modellerin olduğu online alışveriş sitesinden fırsat buldukça bütçenize ve tabi ki zevkinize uyan modelleri değerlendirebilir, uygun fiyata da şık giyinilebileceğinizi çevrenizde görsel anlamda kanıtlayabilirsiniz. Söz konusu 2017 Pantolon Etek Modelleri arasında çeşitli renk ve deseni içeren kumaş formlu parçalara rastlayabileceğiniz gibi yaz kış giyebileceğiniz kot formunda ürünleri de bulmanız mümkündür. Sadece alt giyim değil üst ve dış giyim konusunda da oldukça geniş bir çeşitliliğin yer altığı site üzerinden tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir ve her dem bakımlı ve hoş görünen bir görsele sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siteye ücretsiz üye olmanız ve sürekli takipte kalarak hem yenilikleri hem de kampanyaları takip etmeniz olmalıdır. Bu sayede gerek kampanyaları gerekse yenilenen koleksiyonları kaçırmadan değerlendirebilirsiniz. 

1
$21.63 KDV Dahil
$39.97 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Yeni Ürün
$23.30 KDV Dahil
$39.97 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Yeni Ürün

Sıralama Seçiniz

1